Лавандовий віск

Лавандовий віск

Лавандовий віск – натуральна речовина, яка володіє властивостями «природного» силікону та захищає волосся по всій довжині, усуває ламкість та посіченість волосся.
Лавандовий віск утворює “дихаючу” плівку, що утримує вологу всередені та забезпечує максимальну ефективність натуральних компонентів, що входять до складу маски АЛЛОТОН®. Кінчики волосся перестають сіктися, ламке і пошкоджене волосся оживає та набуває доглянутого вигляду. Крім того, віск допомагає зняти електростатичне злипання волосся.
Лаванда ефективно бореться з випаданням волосся, стимулює їх зростання, повертає здоровий блиск і енергію, позбавляє від лупи.
Зменшує пористість волосся та втрату зволоженості волосся, тому лаванда відмінно підходить для кондиціонування та сприяє відновленню структури волосся після фарбування.
Також вона обволікає кожен волос, завдяки чому волосся менше плутаються та легко розчісуються. Волосся набуває блиску від коренів до самих кінчиків.
Після використання відчувається короткочасний ефект ламінування, волосся стає більш гладким та рівним.
На відміну від силіконів, які входять у склад більшості засобів по догляду за волоссям, не обтяжує волосся. Не ламається під впливом низьких температур, що тягне за собою пошкодження волоса.

Засоби АЛЛОТОН® на основі лавандового воску