Секрети догляду за волоссям. Коли краще стригти волосся?

До волосся ставляться дбайливо. Обрізати волосся – значить, змінити своє життя, це добре знали в старовину. Не дарма зберегли величезну кількість ритуалів, пов’язаних з цією процедурою.

Секрети догляду за волоссям. Коли краще стригти волосся?

До волосся ставляться дбайливо. Обрізати волосся – значить, змінити своє життя, це добре знали в старовину. Не дарма зберегли величезну кількість ритуалів, пов’язаних з цією процедурою.

Коли ж краще стригти волосся? Як часто ми задавали собі це питання. Часом, спонтанно йдучи в перукарню, бо вже пора. Не завжди виходило погано, але іноді, все-таки не вгадували час. Тепер ми вже знаємо, що прекрасним помічником у визначенні вдалого часу став для нас місячний календар стрижки волосся.

Найважливішим у визначенні часу відвідування перукаря є знак зодіаку.

Проте ж, слід не забувати свої індивідуальні ритми і стежити за своїм самопочуттям. Для деяких, момент повного місяця може бути критичним, тому краще скористатися іншими днями.

Якщо повний місяць припадає на дні Льва або Діви, то це ідеальні моменти для стрижок. У році таких днів мало, але якщо вони є, то по можливості скористайтеся ними.

Нижче секрети, які допоможуть вибрати найсприятливіший день для стрижки.

СЕКРЕТ ПЕРШИЙ

Довіряй своє волосся, не всім, а тільки обраним. Слід пам’ятати, що людина, яка вас стриже, міняє ваше біополе. Тому, приходячи в перукарню, вибирайте енергійного і життєрадісного майстра, тоді й ваше життя після стрижки зміниться на краще. Чим старше перукар, тим сильніше його вплив на ваше життя. Якщо ви людина самостійна, звикли вирішувати свої проблеми самі і не любите, коли вам щось заважає їх здійснити, вибирайте майстра або одного з вами віку, або молодше вас. Коли вам хронічно не щастить з незрозумілої причини, має сенс вибрати дуже старого і відомого майстра, нехай навіть зачіска, їм зроблена обійдеться вам дуже дорого. Зате після відвідування перукарні ваше життя різко зміниться. А якщо ви ще правильно розрахуєте момент відвідування, то не просто зміниться, а покращитися.

СЕКРЕТ ДРУГИЙ

Самостійно не стригти своє волосся. Навіть якщо ви добре знаєте перукарську справу, цією прикметою нехтувати не варто. Коріння цієї «забобони» криється в дуже великій проблемі: людині дуже складно вилікувати себе самого. Це знає кожен найсильніший екстрасенс. Якою би сильною і вольовою не була людина, їй дуже складно виправити деформації свого власного біополя, оскільки переробляє вона їх такою ж деформованою енергією.

СЕКРЕТ ТРЕТІЙ

Вважається, що краще, якщо вас стриже людина однієї з вами статі. Справа в тому, що з волоссям пов’язано дуже багато рецептів привороту, але проблема не тільки в чистому чаклунстві. Під час стрижки у нас міняються ефірне, астральне і ментальне біополя, і в результаті цього ми легко піддаємося чужому впливу. Тому, якщо ви сподобалися майстрові різної з вами статі, це може призвести до неприємностей в особистому житті. Не дарма в біблійних переказах Самсона погубила жінка, що зрізала йому волосся. Подібна ж прикмета вірна і для жінок, тільки мова вже йде про чоловіків-перукарів.

СЕКРЕТ ЧЕТВЕРТИЙ

Після стрижки волосся в воду не кидають. Уважно слідкуйте за цим в перукарні, тоді до старості збережете своє волосся пишним та здоровим.

СЕКРЕТ П’ЯТИЙ

Якщо Ви бажаєте, щоб після стрижки волосся почало швидше рости, якість його покращилась, а коріння зміцнилось, зачіску треба робити при зростанні Місяця. Якщо бажаєте, щоб волосся трохи поміняло свої властивості – наприклад, вас не влаштовує, що вони плутаються, неслухняні – варто сходити в перукарню на спадаючому Місяці. Але пам’ятайте, що після такої стрижки волосся буде відростати дуже довго. На спадаючому Місяці також добре підстригтися, якщо ви бажаєте зміцнити коріння волосся та затримати його стрімке випадання.

СЕКРЕТ ШОСТИЙ

Волосся не можна стригти в наступні дні місяця:

9, 15, 23 і 29 дні за місячним календарем, а також у дні сонячного та місячного затемнення. Після таких процедур можна захворіти або, як казали у давнину, «пам’ять і розум зістригти».

СЕКРЕТ СЬОМИЙ

Як зміниться ваше життя після стрижки, покаже день тижня, коли відвідали перукарню.

Понеділок – день, сприятливий для стрижки. У цей час можна зняти з себе велику кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в житті. День сприятливий для фарбування волосся.

Вівторок – день, коли краще піти в перукарню, якщо вам не вистачає фізичних сил чи волі вирішити якусь важливу проблему, якщо вам не вистачає активності чи замучила монотонність життя.

Середа – хороший день для стрижки, щоб дізнатися щось нове чи цікаве, зустріти нових друзів чи або притягти до себе старих, збільшити число подорожей, переміщень чи спілкування в житті.

Четвер сприяє змінам у взаєминах з оточуючими, сприяє популярності людини, збільшенню удачі і благополуччя.

П’ятниця – день краси. Коли ви відвідуєте перукарню в цей день тижня, ви змінюєте не тільки зачіску, ви змінюєте свою зовнішність. Саме тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте в цей день тижня краще не стригтися. Якщо бажаєте погарнішати – відвідайте перукарню в п’ятницю, коли Сонце йде до Козерога (24 грудня – 22 січня) або Тельця (22 квітня – 21 травня).

Субота – хороший день для стрижки. Волосся в цей день оздоровлюються, і разом з тим з вас знімається частина кармічних боргів і гріхів вашого роду.

У неділю краще волосся не стригти – можна зрізати свою власну долю або удачу. Цей день гарний тільки для хронічних невдах – може, доля змилостивиться і після такої процедури переміниться на краще. Але гарантій ніхто дати не може.

ПРАВИЛО ВОСЬМЕ

Говорить про те, що мало підібрати хороший день для стрижки, треба ще, щоб він гармоніював з вашим власним днем народження, інакше всі сприятливі тенденції дня перетворяться на негативні.

Загляньте в календар, вкажіть дату народження і дізнайтеся день тижня, коли Ви народилися.

Понеділку гармонічна енергія четверга, п’ятниці, суботи. Днем-антагоністом для понеділка є неділя.

Якщо ви народилися у вівторок, вам рідні енергії четверга, суботи, неділі. А сила понеділка та п’ятниці не сприятлива для вас. П’ятниця – антагоніст для вівторка.

Середа гармонічна сила неділі. Антагоністом її є четвер.

Четвергу споріднені енергії понеділка, вівторка, п’ятниці, неділі. Антагоністом його є середа.

П’ятниці близька сила понеділка, четверга, суботи, неділі. Антагоніст її – вівторок.

Суботі споріднена енергія п’ятниці. Антагоніст її – неділя.

Неділі гармонійні сили вівторка і четверга. Антагоніст його – понеділок. У дні-антагоністи волосся стрижуть тоді, коли вас переслідує кармічне невезіння в усіх сферах життя. Зазвичай після такої стрижки на деякий час життя ніби завмирає, щоб потім зробити крутий віраж, який приведе вас до перемоги.

ПРАВИЛО ДЕВ’ЯТЕ

Говорить про те, що, подібно рослинам, швидкість і якість зростання нашого волосся підкоряються положенню Місяця на небі. Тому мало підібрати хороший місячний день і день тижня для зачіски, треба ще підібрати сприятливий час для росту волосся за положенням Місяця в знаку Зодіаку. Положення Місяця завжди вказане в місячних календарях на рік.

1) Місяць в ОВНІ – прискорює ріст волосся з втратою його якості. В цілому не вважається сприятливим періодом для стрижки. Справа в тому, що після стрижки в такий день послаблюється імунітет організму і збільшується ймовірність різних захворювань.

2) Місяць в земних знаках – ТІЛЬЦІ, КОЗЕРОЗІ, ДІВІ – вважається найсприятливішим для відвідування перукарні, волосся росте краще, а січеться і випадає менше. Для використання хімічних препаратів (всі види фарбування волосся, хімзавивка) найкращими є дні, коли Місяць розташований в Діві.

3) Місяць у БЛИЗНЮКАХ– робить волосся неслухняними, хоча тим, хто хоче, щоб волосся після стрижки мало схильність до завивання, це може бути і на користь.

4) Місяць у БЛИЗНЮКАХ чи ТЕРЕЗАХ сприятливий для формування повітряних, пишних зачісок. Після стрижки в такі дні волосся швидко росте, їх структура, і стан не змінюється.

5) Місяць у ВОДОЛІЇ – стрижка підходить для експериментів с волоссям, але не сприятлива для тих, хто бажає зробити звичайну нормальну стрижку, на якість волосся, впливу не помічено. По можливості, все-таки утримайтеся від стрижки.

6) Місяць у водних знаках РАКУ або РИБАХ уповільнює ріст волосся, але насичує його життєвою силою, тому ций перiод найбільше підходить людям з ламким і сухим волоссям. Зачіска зовсім не тримає форму, волосся стає неслухняним, не піддається укладанню. У цей період не рекомендується мити голову.

7) Місяць у ЛЕВІ сприятливий для фарбування волосся та покращення вигляду зачісок, на якість волосся впливає нейтрально. Стрижка в такі дні робить волосся красивим, пишним і шовковистим. Завивка ж волосся, якщо у вас густе волосся, може бути не вдалою.

8) Місяць у СТРІЛЬЦІ – зачіска втратить свою форму, волосся стає неслухняними і росте швидко, однак сприяє змінам в кар’єрі, на роботі, у відносинах з колегами і діловими партнерами, допомагає домогтися визнання і соціального успіху.

9) Місяць у СКОРПІОНІ на якість волосся сильного впливу не має, волосся навіть може стати більш жорстким, більш густим. Але вкрай ризиковано положення Місяця для стрижки, оскільки може, як покращити, так и нашкодити вашому приватному життю і взагалі стосунки з протилежною статтю.

І ще, довгий час спостережень за впливом місячних ритмів на волосся, привели до висновку, що найкращим часом для стрижки є повний місяць. І пояснюється це тим, що наш організм як біологічна структура, схильний до впливу ритмів природи. Момент повного місяця, це точка, коли все вже наповнене і насичене енергією Місяця, на поверхню спливають надлишки, які на спадіння Місяця будуть поступово виводитися з організму (за умови, якщо ми йому допомагаємо, в іншому випадку застоюватися). Тому, в цей момент, коли все спливло, добре б видалити все те, що накопичилося на кінчиках наших волосся, тобто хоча б підрівняти їх, надавши волоссю і своїй енергетиці полегшення.