Софора японська

Софора японська

Бутони софори у великій кількості містять рутин, алкалоїди, глікозиди, вітамін С, марганець, молібден, мідь, цинк, нікель, калій, кальцій, селен, магній і залізо. У її плодах також присутні флавоноїди, рутин, макро- і мікроелементи, жирне масло.

Софора японська, що містить велику кількість рутина, захищає клітини від вільних радикалів і уповільнює окислення вітаміну С. Рутин стимулює процес оновлення клітин шкіри і збільшує тривалість їх життя. Екстракт софори володіє високими регенеруючими і антиоксидантними властивостями. Він допомагає колагену шкіри зберігати еластичність, сприяє зміцненню шкіри, регулює ліпідний баланс. Біофлавоноїди – похідні рутина – зберігають здоров’я і молодість шкіри, запобігаючи її передчасному старінню. Екстракт софори японської є компонентом лікувальних засобів для боротьби з жирною себореєю шкіри голови, прекрасно справляється з лупою. Він не тільки регулює діяльність сальних залоз, але чудово живить і очищає шкіру голови, сприяючи інтенсивному росту і зміцненню волосся. Софора зміцнює периферичні судини, знижуючи їх ламкість і проникність, сприяє активізації обміну речовин в клітинах шкіри.

Засоби АЛЛОТОН® збагачені софори з використанням інноваційної технології PhytoTouch extraction, що забезпечує ефективний вплив діючих речовин на шкіру голови і волосся на молекулярному рівні.

Засоби АЛЛОТОН® на основі софори японської